180 ДОБРОВОЛЦИ СЕ ВКЛЮЧИХА В ЕКО ИНИЦИАТИВАТА „ЗЕЛЕН ДЪБ“ В ИСПЕРИХ
Днес в град Исперих за пореден път се проведе еко инициативата „Зелен дъб“, организирана от фирма „Агротайм“, в името на каузата за един по-чист и уютен град. Този път еко акцията беше подкрепена и от служители на Общинска администрация Исперих.